Koperty z nadrukiem

Idź do treści

Praca

Handlowiec / telemarketer

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów;
- utrzymywanie relacji ze stałymi klientami;
- nadzór nad realizowanymi zleceniami.

Wymagania:
- przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, poparte realnymi sukcesami;
- minimum średnie wykształcenie;
- wysoka inteligencja;
- dokładność;
- biegła obsługa komputera;
- wysoka kultura osobista i komunikatywność;
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- pracę od 8.00 do 16.00 (możliwe drobne zmiany godzin pracy z uwagi na ewentualne połączenia komunikacyjne);
- umowę o pracę;
- wynagrodzenie podstawowe za ilość czasu poświęconego na rozmowy (1min. = 0,30 zł) + prowizja od sprzedaży + premie okolicznościowe;
- ubezpieczenie grupowe;
- laptop, komórka;
- pracę w młodym, zgranym zespole;
- stały rozwój zawodowy (nowe urządzenia, nowe technologie, nowe programy);
- miła atmosfera.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie za pośrednictwem poczty e-mail swojego CV.

Grafik / introligator

Obowiązki:
- przygotowanie gotowych projektów do druku;
- nadzór nad drukiem;
- kontrola jakości druku;
- obsługa maszyn introligatorskich (oferujemy oczywiście szkolenie);
- projektowanie materiałów reklamowych, nanoszenie poprawek przesłanych przez Klienta, stały kontakt mailowy i telefoniczny
z Klientem.

Wymagania:

- przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- umiejętność tworzenia użytkowej grafiki reklamowej (ulotki, katalogi, wizytówki itp.);
- doskonała znajomość Corel Draw (na tym programie będzie pracować przyjęta osoba);
- zmysł estetyczny;
- dokładność (bez niej ani rusz!);
- wysoka kultura osobista i komunikatywność (wymagane do kontaktu z działem marketingu Klienta zlecającego wykonanie druku);
- obycie z urządzeniami poligraficznymi - zapewniamy szkolenie na wszystkich stojących u nas maszynach, ale od kandydata oczekujemy zmysłu technicznego, bo bez niego żadne szkolenie nie da pożądanego skutku;
- umiejętność projektowania stron internetowych z CMS'em będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony (po jednomiesięcznym okresie próbnym);

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie za pośrednictwem poczty e-mail swojego CV oraz portfolio.

Strona główna | Cennik | O technologii | Pomoc | Kontakt | Praca | Polityka Prywatności | Mapa witryny